„Lepiej godzinę wcześniej niż minutę za późno”, mówi przysłowie, które odnosi się również do transportu ładunków całopojazdowych przez LKW WALTER. Jako wiodący specjalista w zakresie transportów ciężarowych w Europie i w Europie Wschodniej kładziemy duży nacisk na serwis dla każdego pojedynczego transportu.

 

Także niezawodność, wydajność i elastyczność to cechy, które charakteryzują transport ciężarowy LKW WALTER. Może to być transport ciężarowy z Polski do krajów europejskich lub Rosji, Azji Środkowej, Afryki Północnej czy też na Bliski Wschód i z powrotem.

 

Widok na Warszawski Most

Państwa korzyści:

  • Zcentralizowana dyspozycja do wszystkich krajów w Europie w jednych rękach
  • Niezależnie od lokalizacji Państwa firmy jesteśmy Państwa spedycją z i do Polski
  • Dysponujemy nowoczesną i ekologiczną flotą transportową
  • Krótkoterminowa możliwość załadunku
  • Redukcja kosztów transportu dzięki minimalizacji pustych kilometrów

 

Transport Polska | Zapraszamy do przetestowania naszych usług!

Trzeba skorzystać z szansy, jeżeli nadarza się okazja! Mogą Państwo przesłać do nas zapytanie dotyczące przewozów, a firma LKW WALTER przygotuje dla Państwa niezobowiązującą ofertę dotyczącą transportów ciężarowych z lub do Polski i innych krajów. Najlepiej już teraz! Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie!

Czy są Państwo zainteresowani otrzymaniem ogólnych informacji dotyczących transportu na terenie Polski? Prosimy zatem o kontakt z naszymi specjalistami ds. transportu na terenie Polski:

Transport ciężarowy Polska > więcej szczegółów na ten temat:

mniej ... więcej ... LKW WALTER to elastyczna spedycja z i do Polski

Transporty ciężarowe z/do Polski

Mogą Państwo odnieść korzyści z elastycznej spedycji, która realizuje załadunek i rozładunek Państwa towarów w europejskim transporcie ładunków. Może to być Kraków, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Warszawa lub każde inne miasto w kraju tysiąca jezior.

 

Zaufajcie nam Państwo i zdecydujcie się na europejskiego przewoźnika i firmę wiodącą w zakresie ładunków całopojazdowych. Korzystajcie Państwo przy każdym transporcie z naszego ponad 50-letniego doświadczenia w zakresie usług logistycznych na terenie Europy Wschodniej (eksport i import) Zastosowanie najnowszych technologii informatycznych i wyposażenia samochodów ciężarowych przyjaznego dla środowiska to nasze wysokie wymagania jakościowe.

mniej ... więcej ... Z Twoją spedycją komunikujesz się w swoim języku

Indywidualne osoby kontaktowe komunikujące się w Państwa języku

Mówimy nie tylko po polsku - mówimy po europejsku! Oznacza to, że komunikujemy się w każdym języku Państwa kontrahentów!

 

Kładziemy duży nacisk na realizację transportów ciężarowych w sposób jak najbardziej indywidualny i łatwy dla każdego klienta. Jest to dla nas oczywiste w przewozach - transport po transporcie.

mniej ... więcej ... Transport intermodalny przyjazny dla środowiska

LKW WALTER - Transport intermodalny kolej/droga

Oczywiście LKW WALTER oferuje Państwu transport ciężarowy jako rozwiązanie intermodalne, najbardziej przyjazne dla środowiska. Z Polski do krajów Beneluxu, Wielkiej Brytanii / Irlandii, Rumunii, Skandynawii i z powrotem.

 

Państwa korzyści:
Gwarantowana lub większa przestrzeń ładunkowa przy mniejszym nakładzie, omijanie ograniczeń w ruchu drogowym, kontrola transportu dzięki lokalizacji GPS, łatwy załadunek dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, wysoka elastyczność i wiele innych korzyści.

mniej ... więcej ... Oferujemy Państwu również możliwość zamawiania transportów ciężarowych online!

Serwis 24h

LKW WALTER to spedycja, która utrzymuje osobiste kontakty ze swoimi klientami i realizuje profesjonalnie transporty ciężarowe.

 

Oprócz tego mają Państwo możliwość rezerwacji transportów ciężarowych w każdym momencie - w naszym serwisie online dla klientów CONNECT. Łatwo, szybko, w krótkim terminie.

 

Proszę się zarejestrować!

 

 

LKW WALTER - Europa ^ - Top <